Kontakt

Kundtjänst & Shop Borlänge: 0243-880 90
Sockenvägen 112, 784 36 Borlänge, info@moduline.se

VD/ Inredare: Tage Holmqvist; 070- 368 80 95, tage@moduline.se 

Ekonomi: Solweig Holmqvist; 070-380 00 16, info@moduline.se 

Logistik/ Administration: Anita Back; 070- 564 25 26, anita@moduline.se

Lageransvarig: Mattias Nordh; 070-340 03 71, mattias@moduline.se

Våra säljare:

Dalarna:
Håkan Sundberg; 070-602 60 25, hakan@moduline.se

Uppland, Gästrikland, Västmanland:
Mats Pettersson; 070- 535 66 87, mats@moduline.se 

Skåne, Blekinge, Halland, Småland:
Marina Lindgren; 070-520 17 55, marina@moduline.se 

Dalsland, Närke, Värmland, Östergötland:
Jenny Jadeborn; 070- 337 71 73, jenny@moduline.se 

Tekniker/ Utbildningsansvarig:

Eva Johansson; 070-204 97 18, eva@moduline.se 

Showrooms & Kurslokal tidsbokning:

Moduline Showroom Borlänge: Sockenvägen 118, Borlänge; 070- 368 80 95

Moduline Showroom Stockholm: Högalidsgatan 48, Stockholm; 070-204 97 18

Moduline Showroom Örebro, Engelbrektsgatan  30, Örebro; 070-575 91 59