Kontakt

Kundtjänst & Shop Borlänge:
Sockenvägen 112, 784 36 Borlänge, 0243-880 90, info@moduline.se

VD/ Inredare: Tage Holmqvist 0243- 669 84, 070- 368 80 95, tage@moduline.se 

Ekonomi: Solweig Holmqvist, 0243-669 80, info@moduline.se 

Logistik/ Administration: Inger Andersson, 0243-669 81, inger@moduline.se

Lageransvarig: Mattias Nordh, 0243-880 90

Våra säljare:

Dalarna:
Håkan Sundberg, 0243-669 85, 070-602 60 25, hakan@moduline.se

Uppland, Gästrikland, Västmanland:
Mats H Pettersson, 070- 535 66 87, mats@moduline.se 

Stockholm, Uppland, Västmanland:
Kontakta kundtjänst; 0243- 880 90

Skåne, Blekinge, Halland, Småland:
Marina Lindgren, 070-520 17 55, marina@moduline.se 

Dalsland, Närke, Värmland, Östergötland:
Jenny Jadeborn, 070- 337 71 73, jenny@moduline.se 

Småland och Västergötland:
Peter Sundh, 070- 508 72 65, peter@moduline.se

Tekniker/ Utbildningsansvarig:

Eva Johansson, 08- 669 46 90, 08- 669 40 45, eva@moduline.se 

Showrooms & Kurslokal tidsbokning:

Moduline Showroom Borlänge: Sockenvägen 118, Borlänge, 070- 368 80 95

Moduline Showroom Stockholm: Högalidsgatan 48, Stockholm,  08- 669 40 45

Moduline Showroom Örebro, Engelbrektsgatan  30, Örebro, 019-12 50 20